Kwiecień 2018

Program Klubu Seniora na kwiecień 2018

Data Godzina Tytuł Odpowiedzialny
03.04.2018
wtorek
15.00 Z remi do brydża, cz. I G. Urbanowicz
04.04.2018
środa
15.00 „64. pola na biało-czarnej szachownicy” – rozgrywki warcabowe R. Bekta
05.04.2018
czwartek
09.30 „Wiosenne czary-mary” – z wizytą w świetlicy SP2, zajęcia plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI A. Budych
15.00 CZARNA BILA kobiet, cz. I M. Zaleski
06.04.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
15.00 Rozstrzygnięcie konkursu na stroik wielkanocny, palmę i pisanki wielkanocne A. Budych
G. Urbanowicz
07.04.2018
sobota
16.00 Kwietniowe pląsy – wiosenna potańcówka J. Szwedziński
09.04.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Szlemikowe rozdanie – turniej A. Budych
10.04.2018
wtorek
15.00 „Na wiosnę w tysiąca”, cz. I J. Szwedziński
11.04.2018
środa
16.00 Extra ekstremalny „Quiz – wiem wszystko!” R. Bekta
12.04.2018
czwartek
10.00 „Trendy babcia i cool dziadek” – wiosenne zajęcia manualne dla seniora i juniora z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i dziećmi z Przedszkola Publicznego nr 14 w Pile A. Budych
16.00 Teatr METANOIA „Spełnione sny” – spektakl upamiętniający 100-lecie Odzyskania Niepodległości M. Zaleski
13.04.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
15.00 CZARNA BILA kobiet, cz. II J. Szwedziński
14.04.2018
sobota
16.00 Wiosenne boogie woogie J. Szwedziński
16.04.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Szlem albo szlemik – turniej M. Zaleski
17.04.2018
wtorek
15.00 Z remi do brydża, cz. II J. Szwedziński
18.04.2018
środa
15.00 Scrabblomaniacy na start – rozgrywki, cz. I R. Bekta
19.04.2018
czwartek
09.00 Inauguracja sezonu wycieczek rowerowych – sekcja SREBRNA SZPRYCHA R. Bekta
15.00 „Drugie życie przedmiotów użytku domowego” – artystyczna transformacja starych domowych przedmiotów z sekcją rękodzielniczą KUFEREK RÓŻNOŚCI A. Budych
20.04.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
16.00 Pokaz klubowych zdjęć – popołudnie z sekcją MIGAWKA J. Szwedziński
21-22.04.2018   Występy klubowych zespołów podczas Krajowej Wystawy MIASTO-OGRÓD na Wyspie M. Zaleski
23.04.2018
poniedziałek
14.00 „Gra w piki daje wyniki” – turniej brydżowy A. Budych
24.04.2018
wtorek
15.00 „Na wiosnę w tysiąca”, cz. II G. Urbanowicz
25.04.2018
środa
15.00 Scrabblomaniacy na start – rozgrywki, cz. II J. Szwedziński
26.04.2018
czwartek
09.00 Wiosenna wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA R. Bekta
16.00 „Każdy, kto z nami strzela ma w sobie coś z Wilhelma Tella” – konkurs strzelecki im. Janka Kosa M. Zaleski
27.04.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
16.00 Dart dla każdego – konkurs rzutek J. Szwedziński
28.04.2018
sobota
14.00 Międzynarodowy Dzień Ziemi z sekcją SMAK – wielkie porządki klubowej grządki, grill i uroczyste odsłonięcie zabytkowej tablicy w pomieszczeniach Klubu A. Budych
G. Urbanowicz
30.04.2018
poniedziałek
14.00 Rozgrywki w cztery kolory i bez atu – turniej brydżowy J. Szwedziński

Inne zamierzenia:
– przygotowania do otwarcia ogrodu klubowego
– zapisy na wycieczkę do Malborka (maj 2018)

Top