Maj 2018

Program Klubu Seniora na maj 2018

Data Godzina Tytuł Odpowiedzialny
01-03.05.2018 wg programu Pilska Majówka na Wyspie  
02.05.2018
środa
16.00 Konkurs strzelecki im. Janka Kosa M. Zaleski
04.05.2018
piątek
16.00 „Senior w obiektywie” – weekendowa sesja fotograficzna dla seniorów w klubowym ogrodzie /zapisy/ J. Szwedziński
05.05.2018
sobota
15.00 Cuda i cudeńka z masy porcelanowej – warsztaty rękodzielnicze /zapisy/ A. Budych
07.05.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Majówka w 3 bez atu – turniej brydżowy J. Szwedziński
08.05.2018
wtorek
15.00 W 1000 siła – majowe rozgrywki, cz. I G. Urbanowicz
09.05.2018
środa
15.00 „Zabawa słówkami” – rozgrywki scrabble, cz. I R. Bekta
10.05.2018
czwartek
09.00 Rowerowa wędrówka ze SREBRNĄ SZPRYCHĄ R. Bekta
10.00 „Trendy babcia i cool dziadek” – zajęcia integracyjne z dziećmi z SP2 i sekcją Kuferek Różności A. Budych
15.00 Brydż z remi – rozgrywki, cz. I M. Zaleski
11.05.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
16.00 Majowe rozgrywki DARTA J. Szwedziński
12.05.2018
sobota
16.00 Wiosenne szaleństwa na parkiecie – zabawa taneczna G. Urbanowicz
14.05.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Majowy szlemik – turniej brydżowy J. Szwedziński
15.05.2018
wtorek
06.00-20.00 Warsztaty historyczne, Pelplin – Malbork A. Budych
16.05.2018
środa
16.00 Łatwy quiz dla każdego R. Bekta
17.05.2018
czwartek
09.00 Krajoznawcza wycieczka rowerowa sekcji SREBRNA SZPRYCHA R. Bekta
15.00 Brydż z remi – rozgrywki, cz. II M. Zaleski
18.05.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
15.00 Czarnej bili czar – edycja kobiet, cz. I M. Zaleski
19.05.2018
sobota
16.00 Majówkowe pląsy – zabawa taneczna J. Szwedziński
21.05.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Popołudnie ze szlemikiem – rozgrywki A. Budych
22.05.2018
wtorek
15.00 W 1000 siła – majowe rozgrywki, cz. II G. Urbanowicz
23.05.2018
środa
15.00 „Warcabowe wariacje” – rozgrywki R. Bekta
24.05.2018
czwartek
09.00 „Rowerem po złote runo” – wycieczka rowerowa R. Bekta
15.00 Artystyczny recycling – „Drugie życie przedmiotów użytku domowego” A. Budych,
M. Zaleski
25.05.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
15.00 Spotkanie sekcji fotograficznej MIGAWKA – pokaz zdjęć klubowych J. Szwedziński
26.05.2018
sobota
16.00 Rozśpiewany DZIEŃ MATKI z klubowymi zespołami M. Zaleski
28.05.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Turniej brydżowy sekcji SZLEMIK A. Budych
29.05.2015
wtorek
10.00 Plener malarski sekcji PLAMA A. Budych
15.00 Czarnej bili czar – edycja kobiet, cz. II G. Urbanowicz
30.05.2018
środa
15.00 „Zabawa słówkami” – rozgrywki scrabble, cz. II R. Bekta
Top