Marzec 2018

Program Klubu Seniora na marzec 2018

Data Godzina Tytuł Odpowiedzialny
01.03.2018
czwratek
16.00 Kalamburowe potyczki – popołudnie gier umysłowych M. Zaleski
02.03.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
15.00 „Zabawy słówkami”, cz. I – scrabble w marcu J. Szwedziński
03.03.2018
sobota
15.00 „Wielkanocne przepisy ze smakiem” – warsztaty kulinarne sekcji SMAK /zapisy/ A. Budych
04.03.2018
niedziela
14.00 Występ zespołu SKLEROZA i BALLADA w Rzadkowie i Morzewie M. Zaleski
05.03.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Turniej brydżowy sekcji SZLEMIK J. Szwedziński
06.03.2018
wtorek
15.00 Tysiąc w 1000, cz. I G. Urbanowicz
07.03.2018
środa
15.00 „Czarnej bili czar” – edycja kobiet, cz. I R. Bekta
08.03.2018
czwartek
10.00 „Trendy babcia i cool dziadek” – występ dzieci z przedszkola CARITAS w Pile z okazji Dnia Kobiet A. Budych
16.00 Jaka to melodia? – konkurs wiedzy muzycznej M. Zaleski
09.03.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
16.00 „Rzut w 10” – rozgrywki w Dart’a J. Szwedziński
10.03.2018
sobota
16.00 „Panowie – Paniom i odwrotnie” – DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN z zespołem Ballada M. Zaleski
12.03.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 „Brydż dla każdego” – rozgrywki J. Szwedziński
13.03.2018
wtorek
15.00 „Brydż z remi” – rozgrywki, cz. I J. Szwedziński
14.03.2018
środa
15.00 „Zabawy słówkami”, cz. II – scrabble w marcu R. Bekta
15.03.2018
czwartek
10.00 Seniorzy dzieciom – zajęcia plastyczne z sekcją KUFEREK RÓŻNOŚCI i kl. Vc z zaprzyjaźnionej SP2 A. Budych
16.00 Uroczyste wręczenie nominacji do tytułu LIDER SUKCESU w kategorii „Zdrowie i pomoc społeczna” – spotkanie z dyr. RCK Fabryka Emocji p. Stanisławem Dąbkiem G. Urbanowicz,
A. Budych,
M. Zaleski
16.03.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
16.00 Z fotograficznego archiwum – pokaz klubowych zdjęć J. Szwedziński
17.03.2018
sobota
16.00 „Popołudnie z Poezją Miłosną i Muzyką” R. Bekta,
M. Zaleski
19.03.2018
poniedziałek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Szlemikowe rozdanie w marcu J. Szwedziński
20.03.2018
wtorek
15.00 „Brydż z remi” – cz. II G. Urbanowicz
21.03.2018
środa
16.00 „Tęgiej głowie dość po słowie” – quiz wiedzy powszechnej R. Bekta
22.03.2018
czwartek
15.00 Warsztaty rękodzielnicze poświęcone Świętom Wielkanocnym /zapisy/ A. Budych
23.03.2018
piątek
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
17.00 Walne Zebranie Stowarzyszenia PRO-SENIOR M. Zaleski
24.03.2018
sobota
16.00 MIGAWKA – spotkanie członków sekcji fotograficznej J. Szwedziński
26.03.2018
poniedziałek
  Inauguracja konkursu na stroik, palmę i pisanki wielkanocne /zbiórka prac konkursowych/ Instruktorzy
13.00 Gimnastyka z sekcją SZPAGAT G. Urbanowicz
14.00 Popołudnie ze szlemikiem – rozgrywki A. Budych
27.03.2018
wtorek
15.00 Tysiąc w 1000, cz. II G. Urbanowicz
28.03.2018
środa
15.00 „Czarnej bili czar” – edycja kobiet, cz. II R. Bekta
29.03.2018
czwartek
16.00 Motyw Pasji Wielkanocnej w muzyce M. Zaleski
30.03.2018
piątek
15.00 Marcowe rozgrywki szachowo-warcabowe J. Szwedziński
Top